Як поєднувати та міксувати кольори в одязі?

Для того щоб ваш образ мав гармонійний та стильний вигляд, важливо розуміти як правильно поєднувати різні відтінки, які ви обираєте для свого вбрання. Адже, незалежно від того, наскільки у вас дорогий одяг, якщо кольори не дуже добре поєднуються між собою, ваш зовнішній вигляд не буде таким, як вам хотілося б. Саме тому ми хочемо сьогодні дати декілька корисних порад щодо цієї теми.
Передусім варто познайомитись з кольоровим колом. Воно незамінне для художників-початківців, а також вчить поєднувати кольори в гардеробі, працювати з контрастами та створювати гармонійні кольорові поєднання в інтер’єрі.

Якщо роздивитись коло, то ми можемо бачити:
1. Основні кольори – червоний, жовтий і блакитний. Вони не створюються шляхом об‘єднання інших кольорів.
2. Другорядні кольори – оранжевий, фіолетовий та зелений. Утворені при змішуванні основних кольорів.
3. Третинні кольори — це комбінація вторинного й основного кольорів. Наприклад, поєднання червоного і помаранчевого дає червоно- помаранчевий, а зеленого і синього — синьо-зелений. Таким чином ми можемо змішувати кольори до нескінченності.
4. Теплі та холодні кольори. Такі відтінки кольорів як червоний, оранжевий, жовтий належать до теплих кольорів. А до холодних – такі як голубий, фіолетовий, зелений тощо.
5. Нейтральні та ахроматичні кольори – такі як бежевий, кремовий, білий, чорний, сірий.Вони прекрасно поєднуються з будь-яким іншим кольором і між собою. Білий колір додає образу яскравості і свіжості.

А тепер розглянемо декілька принципів поєднання кольорів.

Аналоговий

Такий принцип утворюється при поєднанні сусідніх кольорів на колірному колі. Наприклад, зелений + жовтий + оранжевий, або фіолетовий + червоний + оранжевий. Можна сміливо обирати 2,3 і навіть більше відтінків для такого набору. Аналогові поєднання найчастіше зустрічаються в природі. Саме тому вони приємні для очей, і їх завжди цікаво роздивлятись. Для гармонійного образу обирайте кольори однієї насиченості і глибини.

Монохромний

Цей принцип складається з поєднання кольорів одного спектру кола. Тобто ми можемо використовувати 2-3 різних відтінки одного кольору різної насиченості та яскравості. Монохромну комбінацію можна доповнювати нейтральними відтінками. А для того, щоб ваш монохром не був нудним, пам’ятайте про мікс фактур в образі.

Жакет жіночий асиметрія

Комплементарний

Комплементарними або контрастними вважають кольори, які розміщені на протилежних сторонах кола. З таким поєднанням ваш образ матиме дуже виразний та яскравий вигляд, тому при створенні такого комплекту варто пам‘ятати про пропорції. Обирайте один колір як основний, а інший у такому разі буде таким, що доповнює. Приблизно 70% на 30%. Якщо ви відчуваєте, що лук вийшов надто яскравим, розбавте його нейтральними відтінками.

Тріада

Це поєднання трьох кольорів, що розташовані на однаковій відстані один від одного. Навіть при використанні ненасичених відтінків отримаємо досить виразний і цікавий комплект.

Пастельні

Всі пастельні відтінки чудово між собою поєднуються, адже мають м‘який, приглушений вигляд. Коли ви міксуєте такі кольори, ваш образ має спокійний і розслаблений вигляд.

Який би принцип поєднання кольорів ви не обрали, головне гармонійно і впевнено почуватись у ньому.

Автор статті – Ірина Корнєва

ira-stylist

Старший стиліст компанії Vivons.

Якщо ви хочете отримати професійну консультацію стиліста – дзвоніть нам +380684558700

Брючний костюм – як вигідна інвестиція в гардероб
6 аутфіт ідей як носити штани карго

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close Кошик
Close Список бажань
Недавно переглянутий Close
Close

Close
Vivons
Категорії