ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

ОСНОВНІ ПОНЯТТЯ

Відвідувач Сайту – особа, що відвідала сайт https://vivonsofficiel.com/ без мети розміщення Замовлення.

Користувач – фізична особа, відвідувач Сайту, що приймає умови угоди і хто хоче оформити Замовлення на сайті https://vivonsofficiel.com/.

Покупець – Користувач, що розмістив Замовлення на сайті https://vivonsofficiel.com/ з метою придбання товару для особистих потреб.

Vivons – торгова марка, власником якої є фізична особа-підприємець Шуба Альона Вікторівна.

Продавець – фізична особа-підприємець Шуба Альона Вікторівна або інша юридична особа або фізична особа-підприємець, товар яких розміщений в Інтернет-магазині.

Інтернет-магазин – Інтернет-сайт, розташований в мережі Інтернет за адресою https://vivonsofficiel.com/, де представлені Товари, пропоновані Продавцем для придбання, а також умови оплати і доставки Товарів Покупцям.

Сайт https://vivonsofficiel.com/.

Товар – взуття, одяг, аксесуари та інші товари, представлені до продажу на Сайті Продавця.

Замовлення – належним чином оформлений запит Покупця на придбання і доставку за вказаною Покупцем адресою Товарів, обраних на Сайті.

 

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Ця Політика конфіденційності (далі – «Політика конфіденційності») призначена для того, щоб допомогти Користувачам / Покупцям зрозуміти, яку інформацію збирає Продавець, коли Користувач / Покупець відвідує Сайт, незалежно від того, чи є особа зареєстрованим Користувачем чи ні.

Відвідуючи Сайт, використовуючи його послуги або іншим чином взаємодіючи з Продавцем, Користувач / Покупець підтверджує, що прочитав та зрозумів цю Політику конфіденційності і погоджується з тим, що Продавець може збирати, використовувати, зберігати, передавати та розкривати персональні дані відповідно до цієї Політики конфіденційності.

Якщо Користувач / Покупець не погоджується з умовами цієї Політики конфіденційності, він може не відвідувати цей Сайт, не створювати обліковий запис та не використовувати Сайт іншим чином, не передавати та не надсилати персональні дані на цей Сайт.

 

  1. ОБРОБКА ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

 

«Персональними даними» в цій Політиці конфіденційності є будь-яка інформація, яка дозволяє Продавцеві ідентифікувати Користувача / Покупця (або третю особу, персональні дані якої Користувач / Покупець нам надає) прямо або опосередковано, включаючи будь-яку інформацію, пов’язану з купівлею Товару, або інформацію, якою Користувач / Покупець поділився з Продавцем або третіми особами, використовуючи Сайт або в точках продажу.

Продавець залишає за собою право проводити додаткову обробку даних відповідно до вимог закону або в рамках кримінального чи іншого провадження.

 

  1. ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ, ЯКІ ЗБИРАЮТЬСЯ

 

2.1 Джерело даних

 

Продавець збирає персональні дані Користувача / Покупця лише в тому випадку, якщо Користувач / Покупець добровільно надає цю інформацію, зокрема, але не виключно, через Сайт, інші сайти, що розповсюджують Товар, магазини, соціальні мережі, електронну пошту, текстові та інші електронні повідомлення.

Якщо Користувач / Покупець надає Продавцеві персональні дані третіх осіб (наприклад, членів сім’ї, інших клієнтів або потенційних клієнтів), Користувач / Покупець повинен переконатися, що ці треті особи поінформовані про передачу їхніх персональних даних та уповноважили Користувача / Покупця на використання їхніх персональних даних, як описано в цій Політиці конфіденційності.

 

2.2 Типи даних

 

Продавець може збирати та використовувати різні типи персональних даних залежно від конкретної мети, зокрема, але не виключно:

– особисті дані, такі як ім’я, прізвище, стать, вік/дата народження, країна походження та інші персональні дані відповідно до чинного законодавства;

– контактні дані, такі як адреса, адреса електронної пошти, номер телефону, номер мобільного телефону, номер факсу (якщо є) та інші контактні дані відповідно до чинного законодавства;

– реквізити платежу, такі як платіжний інструмент (кредитна картка, дебетова карта), якщо це застосовано, номер паспорта, якщо це необхідно з причин, пов’язаних податковими відносинами чи протидією відмиванню грошей;

– інформація, пов’язана з продажами, така як дата, надані продукти або послуги, місце купівлі, коди продуктів, сума, сума продажів, скарги, повернення та інша інформація, пов’язана з продажами відповідно до чинного законодавства;

– дані про покупки, інформація, пов’язана з діями та ініціативами з управління взаємовідносинами з клієнтами, купівельні звички та уподобання, інша інформація відповідно до чинного законодавства.

 

  1. ВИКОРИСТАННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

 

Персональні дані можуть використовуватися Продавцем залежно від конкретних обставин:

– з метою дотримання вимог, що діють в сфері регулювання податкових відносин та відносин у сфері бухгалтерського обліку;

– для виконання своїх зобов’язань перед Користувачем / Покупцем;

– для реєстрації Користувача на Сайті, управління обліковими записами;

– для оцінки та аналізу роботи Сайту;

– для конкретних цілей, з якими персональні дані були надані, зокрема, але не виключно, обробка будь-яких скарг, заяв, повідомлень, обробка списків побажань, відстеження будь-якого питання або запиту;

– для цілей CRM – з метою пропонування Користувачам / Покупцям акцій, знижок та інших спеціалізованих послуг, а також надсилання інформаційних бюлетенів, інших маркетингових та комерційних повідомлень про Товари, проведення опитувань та досліджень.

 

  1. ПОШИРЕННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

 

Продавець може надавати персональні дані Користувача / Покупця своїм афілійованим особам, дистриб’юторам та франчайзі, у тому числі розташованим в інших країнах, та іншим компаніям, які надають послуги від імені Продавця або за вказівкою Продавця. Продавець надає вказаним особам лише ті персональні дані, які необхідні для надання послуг, та не допускає використання цих персональних даних для будь-яких інших цілей.

Персональні дані Користувача / Покупця можуть бути передані Продавцем окремим стороннім організаціям, які надають послуги Продавцю, у тому числі ті, що виконують замовлення, надсилають продукти, обробляють кредитні та дебетові платежі.

Персональні дані Користувача / Покупця можуть бути передані третім сторонам для моніторингу та аналізу діяльності Сайту, розміщення контенту на Сайті, надання технічних та організаційних послуг, ведення бази даних клієнтів, надання допомоги у маркетингу та адмініструванні електронної пошти, аналізу ринку, проведення опитувань, конкурсів чи рекламних акцій.

Продавець може розкривати персональні дані Користувача / Покупця третім сторонам, коли цього вимагає законодавство у відповідь на ухвали суду, запити правоохоронних та інших органів на законних підставах.

У тій мірі, в якій це дозволено законом, Продавець може передавати персональні дані третім особам у разі подання скарги на використання Користувачем / Покупцем Сайту і коли Продавець вважає за необхідне запобігати незаконній діяльності або вживати заходів щодо розслідування незаконної діяльності або коли Продавець вважає, що використання Сайту несумісне з умовами Сайту.

Close Кошик
Close Список бажань
Недавно переглянутий Close
Close

Close
Vivons
Категорії