ПРЕСА ПРО НАС

 

НАЙБАЖАНІШІ РЕЧІ ЦІЄЇ ВЕСНИ В НОВИХ КОЛЕКЦІЯХ ВІД УКРАЇНСЬКИХ БРЕНДІВ

Приємно спостерігати за тим, як все більше українських брендів у своїй творчості та комунікаціях звертаються саме до наших локальних історій, ремесел, героїв та свят.

Так, наприклад, бренд #Vivons створив лімітовану колекцію вишитих футболок до Дня Державного Гімну України. Це свято традиційно відзначають 10 березня. Саме в цей день у 1865 році в польському місті Перемишль на Шевченкових роковинах уперше прозвучав твір композитора Михайла Вербицького на слова поета Павла Чубинського.

«Зараз, коли наші герої виборюють не лише територіальну цілісність нашої країни, а й нашу волю, наше право на життя, гімн має особливе значення для всіх і є тією духовною ланкою, що єднає нас із попередніми поколіннями борців за свободу», — каже дизайнерка бренду Vivons (https://www.instagram.com/vivonsofficiel/) Альона Онофрійчук.

Футболка виконана у чорному та молочному кольорах і прикрашена символічною вишивкою червоного кольору.

10% коштів від продажів буде відправлено у фонд Валерії Гуземи Guzema Foundation (https://www.instagram.com/guzema.foundation/) для підтримки наших захисників.

12.03.2024

 

БРЮЧНІ КОСТЮМИ ВІД УКРАЇНСЬКИХ БРЕНДІВ, ЯКІ ВАРТІ ВАШОЇ УВАГИ

Український бренд Vivons цієї осені випустив вишукану весільну капсулу, що поєднала сучасні тренди та елементи традиційної української культури.

13.10.2023

 

НЕБАНАЛЬНІ ВЕСІЛЬНІ СУКНІ ВІД УКРАЇНСЬКИХ БРЕНДІВ

Навіть у найскладніші періоди життя триває, ба більше, за рік повномасштабного вторгнення кількість новостворених шлюбів в Україні зросла. За даними Мін’юсту, з березня по грудень 2022 року одружилося 198 332 закохані пари, що на 7 654 більше, ніж за аналогічний період попереднього року. Безумовно, така статистика тішить і вселяє надію. Якщо ж і ви вирішили поповнити лави молодят і саме зараз перебуваєте в пошуках заповітної сукні, маємо для вас чудові новини

27.09.2023

 

ВЕСІЛЬНА КОЛЕКЦІЯ VIVONS

Осінь — пора весіль, саме тому бренд жіночого одягу Vivons створив весільну колекцію для наречених, у якій відображається цілісність і сила української жінки, її здатність переживати складні обставини й при цьому залишатися ніжною та тендітною. Ця колекція є символом сильної волі, відданості та рішучості.

21.09.2023

 

From my ❤ to your soul

Прихована сексуальність: топ-5 речей для новорічної ночі від українського бренду Vivons

Бренд VIVONS був заснований у 2019 році Альоною Шубою з меседжем from my heart to your soul. Назву було обрано під час перебування дизайнера в Парижі. Ось звідки цей французький шик, поєднаний з українською красою. Девіз бренду — прихована сексуальність.

16.12.2022

 

From my ❤ to your soul

Показ Лілії Літковської у межах Паризького тижня моди

Дизайнерка Лілія Літковська презентувала нову колекцію одягу Vesnianka на Тижні моди у Парижі. На її створення авторку надихнула веснянка – українська народна пісня, присвячена поверненню весни. У новій колекції Ліля поєднала мінімалістичні костюми та плащі з етно-вишивкою. Показ відбувся в саду Тюїльрі, найвідомішому парку Парижа.

30.09.2022

 

From my ❤ to your soul

Ukrainian Fashion Community

Український бренд VIVONS представляє нову осінню колекцію. Змістом якої стали сексуальність та шляхетна жіночність.

Бренд спеціалізується на класичних костюмах та виробах з єко шкіри. Тому Ви побачите, як все це можна поєднати.

В кожній колекції бренду VIVONS домінує чорний колір і ця колекція не стала виключенням. Яскравих барв додають кольорові сорочки та пальто. 

02.09.2022

 

From my ❤ to your soul

Paris Fashion Week: українські бренди на fashion-показах у Парижі

Український бренд Vivons представляє нову осінню колекцію, змістом якої стали сексуальність та шляхетна жіночність. Бренд спеціалізується на класичних костюмах та виробах з екошкіри. Тому ви побачите, як все це можна поєднати.

У кожній колекції бренду Vivons домінує чорний колір, і ця колекція не стала винятком. Яскравих барв додають кольорові сорочки та пальта. 

26.09.2022

 

From my ❤ to your soul

Alyona Shuba, Ukrainian Fashion Designer, Shares Her Story on Fashion and War

Alyona Shuba is from Odesa, Ukraine; she is a fashion designer whom I had the pleasure of meeting in Paris last year during fashion week. At first glance, she lit up the room with her energy and contagious laughter, and with that, there was an instant friendship. That evening we bonded over music and fashion while drinking copious amounts of cocktails among the fashion elite; this was my first ever and only in-person encounter with this Ukrainian designer. Fast forward to today, any plans we previously had for me to visit her in Odesa and see her in her beautiful country quickly came to an abrupt halt on February 24th, 2022. Now Ukrainians and many others are now fighting, donating, and/or volunteering in our respective ways to support Ukraine in this war, and people have rallied together to find their own way to support those affected by this war.

Close Кошик
Close Список бажань
Недавно переглянутий Close
Close

Close
Vivons
Категорії