УМОВИ ПРОДАЖУ ТОВАРУ ЗА ІНДИВІДУАЛЬНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ

  1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Ці Умови встановлюють порядок виготовлення та продажу магазинами бренду VIVONS товару за індивідуальним замовленням клієнта.

1.2. Якщо якісь питання не врегульовані цими Умовами, застосовуються загальні Умови продажу товарів, які розміщені на сайті https://vivonsofficiel.com/.

1.3. Оформлюючи індивідуальне замовлення, клієнт безумовно погоджується слідувати цим Умовами і підтверджує, що ознайомлений з ними.

1.4. Магазини бренду VIVONS виконують індивідуальні замовлення клієнтів двох видів:

1.4.1. Виготовлення одягу, взуття, аксесуарів (далі – товар) бренду VIVONS за індивідуальними замірами клієнта;

1.4.2. Створення та виготовлення індивідуальної моделі товару бренду VIVONS для клієнта.

1.5. Магазини бренду VIVONS не створюють та не виготовляють копій моделей товару інших брендів.

 

  1. ОФОРМЛЕННЯ, ВИКОНАННЯ ТА ОПЛАТА ЗАМОВЛЕННЯ ЗА ІНДИВІДУАЛЬНИМИ ЗАМІРАМИ КЛІЄНТА

2.1. Для оформлення замовлення за індивідуальними замірами клієнта клієнт звертається до менеджера магазину бренду VIVONS за телефоном, електронною поштою, шляхом направлення повідомлення через мессенджер/соціальні мережі.

2.2. Клієнт самостійно робить заміри і повідомляє їх менеджеру магазину бренду VIVONS. Відповідальність за правильність зняття замірів несе клієнт.

2.3. При оформленні замовлення за індивідуальними замірами клієнт має право обрати тканину, колір товару з запропонованих менеджером магазину бренду VIVONS.

2.4. Замовлення вважається оформленим належним чином, якщо клієнт надав усі дані, що дозволяють ідентифікувати клієнта і зв’язатися з ним:

2.4.2. П.І.Б. / найменування;

2.4.3. Адреса доставки;

2.4.4. Контактний телефон;

2.4.5. Електронна адреса;

2.4.6. Бажаний порядок оплати (способи оплати перераховані в п.3.3.);

2.4.7. Бажаний вид доставки товару.

2.5. Замовлення за індивідуальними замірами починає виконуватися після здійснення клієнтом 100 % передплати за товар одним з наступних способів:

2.5.1. Онлайн за допомогою картки Mastercard/VISA;

2.5.2. Через систему LIQPAY;

2.5.3. Грошовим переказом Western Union, MoneyGram, Golden Crown (при оформленні міжнародної доставки);

2.5.4. За банківськими реквізитами.

2.6. Товар, виготовлений за індивідуальними замірами, поверненню та обміну не підлягає.

2.7. Грошові кошти, сплачені клієнтом у якості передплати за товар, виготовлений за індивідуальними замірами, поверненню не підлягають. Клієнт має право відмовитися від замовлення за індивідуальними замірами виключно до моменту здійснення передплати за такий товар.

 

  1. ОФОРМЛЕННЯ, ВИКОНАННЯ ТА ОПЛАТА ЗАМОВЛЕННЯ ІНДИВІДУАЛЬНОЇ МОДЕЛІ ТОВАРУ

3.1. Для оформлення замовлення індивідуальної моделі товару клієнт звертається до менеджера магазину бренду VIVONS за телефоном, електронною поштою, шляхом направлення повідомлення через мессенджер/соціальні мережі.

3.2. Замовлення вважається оформленим належним чином, якщо клієнт надав усі дані, що дозволяють ідентифікувати клієнта і зв’язатися з ним:

3.2.1. П.І.Б. / найменування;

3.2.2. Адреса доставки;

3.2.3. Контактний телефон;

3.2.4. Електронна адреса;

3.2.5. Бажаний порядок оплати (способи оплати перераховані в п.3.3.);

3.2.6. Бажаний вид доставки товару.

3.3. Замовлення індивідуальної моделі товару починає виконуватися після здійснення клієнтом 100 % передплати за роботу дизайнера та створення ескізу одним з наступних способів:

3.3.1. Онлайн за допомогою картки Mastercard/VISA;

3.3.2. Через систему LIQPAY;

3.3.3. Грошовим переказом Western Union, MoneyGram, Golden Crown (при оформленні міжнародної доставки);

3.3.4. За банківськими реквізитами.

3.4. Після здійснення передплати згідно з п. 2.3 даних Умов дизайнер починає роботу з клієнтом. Клієнт повідомляє дизайнеру свої побажання щодо моделі товару, його стилю, конструкції, тканини, кольору, інших елементів зовнішнього вигляду. На основі побажань клієнта дизайнер створює ескіз. Дизайнер залишає за собою право самостійно вирішувати, яким буде остаточний вигляд товару, зберігаючи індивідуальний стиль товарів бренду VIVONS.

3.5. Після обговорення ескіз та опис товару затверджуються клієнтом. Після затвердження ескізу клієнт має право здійснити три примірки і тричі внести корективи в ескіз та опис товару. При цьому не допускається повна зміна стилю, конструкції, інших істотних елементів моделі товару. Корективи вносяться саме в затверджений ескіз та опис товару.

3.6. Після затвердження ескізу та опису товару розраховується фінальна вартість товару (включаючи вартість тканини, інших матеріалів, роботи тощо). Клієнт зобов’язаний сплатити залишок фінальної вартості товару одним із способів, вказаних в п.п.3.3.1.-3.3.4 даних Умов. Після сплати повної фінальної вартості починається виготовлення товару. Якщо у процесі виготовлення товару за побажанням клієнта будуть внесені корективи, які потребують додаткових витрат, клієнт зобов’язаних здійснити передплату за здійснення таких коректив одним з вказаних вище способів.

3.7. Індивідуальна модель товару, виготовлена за замовленням клієнта, поверненню та обміну не підлягає.

3.8. Грошові кошти, сплачені клієнтом у якості передплати за індивідуальну модель товару, виготовлену за замовленням клієнта, поверненню не підлягають. Клієнт має право відмовитися від такого замовлення виключно до моменту здійснення передплати.

 

  1. ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕННЯ

4.1. Доставка товару по території України здійснюється службою доставки «Нова Пошта»/«Укрпошта», кур’єром за вказаною клієнтом адресою або шляхом самовивозу.

4.2. Доставка товару за межами території України здійснюється послугами міжнародної доставки.

4.3. Магазин бренду VIVONS вважається таким, що виконав свій обов’язок з доставки замовлення, в момент передачі до служби доставки. Ризик загибелі або псування товару після його передачі в службу доставки несе клієнт.

4.4. Окремі доставки кожної товарної позиції з одного замовлення також оплачуються окремо.

4.5. Клієнт також сплачує за свій рахунок суму комісій грошових переказів за придбаний товар, у тому числі «Накладеним» компанії-перевізника. Щоб уникнути додаткових комісій при оплаті замовлення ми рекомендуємо безпечну форму оплати безпосередньо на сайті через систему електронних платежів ПриватБанку Liqpay.

Close Кошик
Close Список бажань
Недавно переглянутий Close
Close

Close
Vivons
Категорії