ПОВЕРНЕННЯ

Ми сподіваємося, що Ви залишитеся задоволені покупкою, але, якщо потрібно, товар із замовлення можна повністю або частково повернути протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки.

Виняток становлять товари, які не підлягають поверненню: корсетні товари, панчішно-шкарпеткові вироби, рукавички, рукавиці, білизна натільна, парфюмерно-косметичні вироби, ювелірні вироби тощо (Відповідно до Додатку № 3 до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172).

Не користуйтеся товаром, який плануєте повернути – він повинен залишатися новим. Збережіть усі вшиті ярлики, пломби та етикетки, а також чеки, що підтверджують покупку у нашому магазині.

 

 

Якщо хочете повернути Інтернет-замовлення, Ви повинні:

Викликати кур’єра (у тому числі для міжнародних замовлень).

Протягом 14 днів після отримання замовлення зайдіть у особистий кабінет та виберіть товар для повернення. Дочекайтесь дзвінка від співробітника магазину VIVONS з клієнтами або зв’яжіться з нами, щоб домовитися про приїзд кур’єра.

Кур’єри приїжджають у будні дні з 10:00 до 18:00.

Упакуйте речі, які хочете повернути, у пакет або фірмову коробку, додайте до товару заповнену заяву на повернення. При кур’єрі розмістіть на коробці наклейку з датою, підписом та її розшифровкою.

Щоб повернути речі з кількох замовлень, запакуйте їх окремо та заповніть заяви на повернення для кожного замовлення.

Якщо рішення про повернення іншого замовлення Ви прийняли в останній момент і вже не встигаєте заповнити заяву, попросіть кур’єра вписати номер замовлення до транспортної накладної.

 

Як і коли повернуться гроші

Ми перерахуємо гроші протягом 10 днів після оформлення повернення до магазину. Якщо Ваше замовлення забирав кур’єр, гроші будуть переведені протягом 10 днів після надходження товару на склад.

Якщо Ви повертаєте товар, вартість доставки не компенсується.

Якщо Ви сплачували замовлення безготівковим способом на сайті, гроші повернуться на рахунок, з якого відбувалася оплата.

Close Кошик
Close Список бажань
Недавно переглянутий Close
Close

Close
Vivons
Категорії