ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

ОСНОВНІ ПОНЯТТЯ

Відвідувач Сайту – особа, що відвідала сайт https://vivonsofficiel.com/ без мети розміщення Замовлення.

Користувач – фізична особа, відвідувач Сайту, що приймає умови угоди і хто хоче оформити Замовлення на сайті https://vivonsofficiel.com/.

Покупець – Користувач, що розмістив Замовлення на сайті https://vivonsofficiel.com/ з метою придбання товару для особистих потреб.

Vivons – торгова марка, власником якої є фізична особа-підприємець Шуба Альона Вікторівна.

Продавець – фізична особа-підприємець Шуба Альона Вікторівна або інша юридична особа або фізична особа-підприємець, товар яких розміщений в Інтернет-магазині.

Інтернет-магазин – Інтернет-сайт, розташований в мережі Інтернет за адресою https://vivonsofficiel.com/, де представлені Товари, пропоновані Продавцем для придбання, а також умови оплати і доставки Товарів Покупцям.

Сайт – https://vivonsofficiel.com/.

Товар – взуття, одяг, аксесуари та інші товари, представлені до продажу на Сайті Продавця.

Замовлення – належним чином оформлений запит Покупця на придбання і доставку за вказаною Покупцем адресою Товарів, обраних на Сайті.

 

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Продавець здійснює продаж Товарів через Інтернет-магазин за адресою https://vivonsofficiel.com/.

Замовляючи Товари через Інтернет-магазин, Користувач погоджується з умовами продажу Товарів, викладеними нижче (далі – Умови продажу товарів) та Умовами продажу товарів, розміщеними на Сайті. У разі незгоди Користувач зобов’язаний негайно припинити використання сервісу і покинути сайт https://vivonsofficiel.com/.

Ці Умови продажу товарів, а також інформація про товар, представлена на Сайті, є публічною офертою відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України.

Ці умови можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку без повідомлення Користувача / Покупця. Нова редакція Умов набуває чинності з моменту її опублікування на Сайті, якщо не буде передбачено інше.

Угода користувача (далі – Угода) вступає в силу з моменту відправки Покупцеві Продавцем електронного підтвердження прийняття Замовлення при оформленні Покупцем Замовлення без авторизації на Сайті, а також з моменту прийняття від Покупця Замовлення по телефону, електронній пошті чи іншим шляхом.

Договір роздрібної купівлі-продажу Товару вважається укладеним з моменту видачі Продавцем Покупцеві касового або товарного чека або іншого документа, що підтверджує оплату товару.

Повідомляючи Продавцю свій e-mail і номер телефону, Відвідувач Сайту / Користувач / Покупець дає згоду на використання зазначених засобів зв’язку Продавцем, а також третіми особами, що залучаються ним для цілей виконання зобов’язань перед Відвідувачами сайту / Користувачами / Покупцями, з метою здійснення розсилок рекламного і інформаційного характеру, що містять інформацію про знижки, майбутніх і діючих акціях та інших заходах Продавця, про передачу замовлення в доставку, а також іншу інформацію, безпосередньо пов’язану з виконанням зобов’язань Покупцем в рамках Публічної оферти. Здійснюючи Замовлення, Користувач / Покупець погоджується з тим, що Продавець може доручити виконання Договору третій особі, при цьому залишаючись відповідальним за його виконання.

Всі права і зобов’язання за укладеним з Користувачем Договору виникають безпосередньо у Продавця.

 

ПРЕДМЕТ УГОДИ

Предметом Угоди є надання можливості Користувачеві купувати для особистих, сімейних, домашніх і інших потреб, не пов’язаних із здійсненням підприємницької діяльності, Товари, представлені в каталозі Інтернет-магазину за адресою https://vivonsofficiel.com/.

Дана Угода поширюється на всі види Товарів і послуг, представлених на Сайті, поки такі пропозиції з описом присутні в каталозі Інтернет-магазину.

 

РЕЄСТРАЦІЯ НА САЙТІ

Реєстрація на Сайті здійснюється за допомогою спливаючого вікна «Зареєструватися».

Реєстрація на Сайті не є обов’язковою для оформлення Замовлення.

Продавець не несе відповідальності за точність і правильність інформації, що надається Користувачем при реєстрації.

Користувач зобов’язується не повідомляти третім особам логін і пароль, вказані Користувачем при реєстрації. У разі виникнення у Користувача підозр щодо безпеки його логіна і пароля або можливості їх несанкціонованого використання третіми особами, Користувач зобов’язується негайно повідомити про це Продавця, направивши відповідний електронний лист Продавцеві.

Спілкування Користувача / Покупця з операторами / менеджерами та іншими представниками Продавця має будуватися на принципах загальноприйнятої моралі і комунікаційного етикету. Строго заборонено використання нецензурних слів, лайки, образливих виразів, а також загроз і шантажу, в незалежності від того, в якому вигляді і кому вони були адресовані.

 

ТОВАР ТА ПОРЯДОК ЗДІЙСНЕННЯ ПОКУПКИ

Продавець забезпечує наявність на своєму складі Товарів, представлених на Сайті. Супроводжуючі Товар фотографії є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару. Супроводжуючі Товар опису / характеристики не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити друкарські помилки. Для уточнення інформації по Товару Покупець повинен звернутися до Продавця.

У разі відсутності замовлених Покупцем Товарів на складі Продавця, останній повинен повідомити про це Покупця (шляхом направлення відповідного електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем при реєстрації (або дзвінком оператора)) та виготовити замовлений Товар протягом 7-14 днів з моменту Замовлення.

Покупець несе повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов’язань перед Покупцем.

У разі скасування повністю передплаченого Замовлення вартість анульованого Товару повертається Продавцем Покупцю способом, яким Товар був оплачений.

Замовлення Покупця оформлюється відповідно до процедур, зазначених на Сайті.

Після оформлення Замовлення на Сайті Покупцеві надається інформація про передбачувану дату доставки. Менеджер, який обслуговує дане Замовлення, уточнює деталі Замовлення, погоджує дату доставки, яка залежить від наявності замовлених Товарів на складі Продавця і часу, необхідного для обробки і доставки Замовлення. Дата передачі Товару може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку в разі наявності об’єктивних, на думку Продавця, причин.

 

ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕННЯ

Товар доставляється поштовим оператором у вигляді поштового відправлення. Способи доставки Товарів вказані на Сайті в розділі «Доставка і оплата».

Затримки в доставці можливі зважаючи на непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.

При доставці Замовлення вручається Покупцеві або третій особі, зазначеному в замовленні в якості одержувача (далі Покупець і третя особа іменуються «Одержувач»).

Ризик випадкової загибелі або випадкового пошкодження Товару переходить до Покупця з моменту передачі йому Замовлення і проставлення Одержувачем Замовлення підпису в документах, що підтверджують доставку Замовлення.

Щоб уникнути випадків шахрайства, а також для виконання взятих на себе зобов’язань, зазначених в цій Угоді, при врученні передплаченого Замовлення особа, яка здійснює поставку Замовлення, має право зажадати документ, що засвідчує особу Одержувача, а також вказати тип і номер наданого Одержувачем документа на квитанції до Замовлення. Продавець гарантує конфіденційність і захист персональних даних Одержувача.

Вартість доставки кожного Замовлення розраховується індивідуально, виходячи з ваги Товару, регіону та способу доставки, а також (в разі необхідності) форми оплати.

Обов’язок Продавця передати товар Покупцю вважається виконаним в момент отримання Покупцем відправлення, як цей момент визначається відповідно до діючих правил поштового зв’язку.

Порядок доставки та розкриття Відправлень, що містять товар, визначається діючими правилами поштового зв’язку.

При прийнятті Замовлення від кур’єра, Одержувач зобов’язаний оглянути доставлений Товар і перевірити його на відповідність заявленій якості, асортименту та комплектності Товару, а також перевірити термін служби доставленого Товару і цілісність упаковки. У разі відсутності претензій до доставленому Товару, Одержувач оплачує Замовлення. Підпис в постачальних документах свідчить про те, що претензій до Товару не заявлено і Продавець повністю і належним чином виконав свій обов’язок щодо передачі Товару.

Користувач розуміє і погоджується з тим, що здійснення доставки – окрема послуга, яка не є невід’ємною частиною придбаного Покупцем Товару, виконання якої закінчується в момент отримання Одержувачем Товару і здійснення платежу за нього. Претензії до якості придбаного Товару, що виникли після отримання та оплати Товару, розглядаються відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» та гарантійними зобов’язаннями Продавця. У зв’язку з цим придбання Товару з доставкою не дає Покупцеві право вимоги доставки придбаного Товару з метою гарантійного обслуговування або заміни, не дає можливості здійснювати гарантійне обслуговування або заміну Товару з виїздом до Покупця і не має на увазі можливість повернення вартості доставки Товару у випадках, коли Покупець має право на повернення грошей за Товар відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

 

ОПЛАТА ТОВАРУ

Ціна товару вказується в гривнях і включає в себе податок на додану вартість у разі, якщо відповідний Продавець застосовує загальну систему оподаткування. Сума замовлення складається з вартості замовлених товарів.

Ціна товару вказується на сайті. У випадку неправильної ціни товару, замовленого Покупцем, Продавець інформує про це Покупця для повторного підтвердження Замовлення з коректною ціною або його анулювання. При неможливості зв’язатися з Покупцем дане Замовлення вважається анульованим.

Ціна Товару на Сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар зміні не підлягає.

Оплата Товару здійснюється Покупцем відповідно до розділу на Сайті «Доставка і оплата».

Продавець має право надавати знижки на Товари та встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок і умови нарахування визначаються Продавцем самостійно, вказуються на Сайті і можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.

Продавець вправі в односторонньому порядку визначати для конкретного Покупця доступні йому способи оплати, скасовувати зроблені Покупцем замовлення в разі, якщо Покупець здійснив або був запідозрений Продавцем в скоєнні протиправних дій, спрямованих на заподіяння збитків (крадіжка, грабіж, розбій, шахрайство, підміна, умисне пошкодження майна та ін.).

 

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ ТА ГРОШОВИХ КОШТІВ

Повернення Товару здійснюється відповідно до розділу Сайту «Повернення», зазначеного на Сайті.

Покупець має право відмовитися від отриманого Товару та розірвати Договір купівлі-продажу протягом 14 календарних днів з дня отримання Товару, не рахуючи дня покупки, за винятком Товарів, які не підлягають обміну та поверненню відповідно до цієї Угоди та норм чинного законодавства.

Товар, що повертається, з усіма пломбами, ярликами, фірмовими пакетом та коробкою повинен бути доставлений Покупцем в будь-який магазин VIVONS або відправлений кур’єром Продавця з вкладенням наступних документів: власноруч заповнену заяву про поверненні товару. Відправлення товарів здійснюється за рахунок Покупця. Також Товар можна повернути кур’єром при отриманні нового замовлення. На коробці має бути розміщена наклейка з датою, підписом Покупця та розшифруванням підпису.

Повернення Товару належної якості:

Повернення Товару належної якості можливе у випадку, якщо товар не використовувався, збережено його товарний вид, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також збережений розрахунковий документ, виданий Покупцеві разом з проданим товаром.

При відмові Покупця від Товару Продавець повертає йому вартість повернутого Товару протягом 30 днів з дати надходження повернутого Товару на склад Продавця разом з заповненою Покупцем заявою на повернення. Повернення грошових коштів вартості Товару здійснюється виключно особі, зазначеній в замовленні на Товар. У разі, якщо Покупець в замовленні вказав невірні дані, Продавець залишає за собою право відмовити такому Покупцеві в поверненні коштів.

Не підлягають поверненню:  корсетні товари, панчішно-шкарпеткові вироби, рукавички, рукавиці, білизна натільна, парфюмерно-косметичні вироби, ювелірні вироби тощо (Відповідно до Додатку № 3 до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172).

Повернення Товару неналежної якості:

Під товаром неналежної якості мається на увазі товар, який не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей. Отриманий Товар повинен відповідати опису на Сайті. Відмінність елементів дизайну або оформлення від заявлених в описі на Сайті не є ознакою неналежної якості Товару та / або неможливості використання його за призначенням.

Зовнішній вигляд і комплектність Товару, а також комплектність усього Замовлення повинні бути перевірені Одержувачем в момент доставки Товару.

Після отримання Замовлення претензії до зовнішніх дефектів товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються.

Якщо Покупцеві був переданий Товар неналежної якості та інше не було заздалегідь обумовлено Продавцем, Покупець має право скористатися положеннями ст. 8 «Права споживача у разі придбання ним товару неналежної якості» Закону України «Про захист прав споживачів».

Вимоги про повернення сплаченої за товар грошової суми підлягають задоволенню протягом 30 днів з дня пред’явлення відповідної вимоги (п. 4 ст. 12 Закону України «Про захист прав споживачів»).

Повернення грошових коштів здійснюється розділу Сайту «Повернення». Спосіб повинен бути зазначений у відповідному полі заяви на повернення Товару.

Покупець має право обміняти товар, придбаний на сайті.

Товари належної якості, замовлені на Сайті, що не підійшли Покупцю з будь-яких причин (фасон, розмір, колір), підлягають обміну протягом 14 днів, не враховуючи день покупки, якщо товар не використовувався, збережено його товарний вид, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також збережений розрахунковий документ, виданий Покупцеві разом з проданим товаром.

Гарантійний термін товарів, які продаються на Сайті, становить 30 днів з дати отримання товару, якщо інший термін не встановлено виробником у супровідних документах до товару.

Продавець не відповідає за недоліки Товару, якщо вони виникли після його передачі Покупцеві внаслідок порушення Покупцем правил користування або зберігання товару, дій третіх осіб, або непереборної сили.

 

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання Товарів, придбаних в Інтернет-магазині.

Продавець не несе відповідальності за зміст і функціонування зовнішніх сайтів.

 

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ І ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ

Персональні дані Користувача / Покупця обробляються відповідно до Політики конфіденційності, розміщеної на сайті.

Персональні дані зберігаються виключно з метою дотримання вимог, що діють в сфері регулювання податкових відносин, відносин у сфері бухгалтерського обліку та відносин у сфері реклами. Термін зберігання і обробки персональних даних становить 5 років.

Надаючи свої персональні дані, Користувач погоджується на їх обробку Продавцем, в тому числі і з метою просування Продавцем товарів та послуг.

Продавець використовує персональні дані Користувача / Покупця:

– для виконання своїх зобов’язань перед Користувачем / Покупцем;

– для реєстрації Користувача на Сайті, управління обліковими записами;

– для оцінки та аналізу роботи Сайту;

– для конкретних цілей, з якими персональні дані були надані, зокрема, але не виключно, обробка будь-яких скарг, заяв, повідомлень, обробка списків побажань, відстеження будь-якого питання або запиту;

– для цілей CRM – з метою пропонування Користувачам / Покупцям акцій, знижок та інших спеціалізованих послуг, а також надсилання інформаційних бюлетенів, інших маркетингових та комерційних повідомлень про Товари, проведення опитувань та досліджень.

Продавець має право відправляти інформаційні, в тому числі рекламні повідомлення, на електронну пошту і мобільний телефон Користувача / Покупця з його згоди. Користувач / Покупець має право відмовитися від отримання рекламної та іншої інформації без пояснення причин відмови. Сервісні повідомлення, що інформують Користувача / Покупця про замовлення і етапах його обробки, відправляються автоматично і не можуть бути відхилені Користувачем / Покупцем.

Продавець має право використовувати технологію «Cookies». «Cookies» не містять конфіденційну інформацію і не передаються третім особам.

Продавець отримує інформацію про ip-адресу відвідувача Сайту https://vivonsofficiel.com/. Дана інформація не використовується для встановлення особистості відвідувача.

Продавець не несе відповідальності за відомості, надані Користувачем / Покупцем на Сайті в загальнодоступній формі.

Продавець має право здійснювати записи телефонних розмов з Користувачем / Покупцем. При цьому Продавець зобов’язується: запобігати спробам несанкціонованого доступу до інформації, отриманої в ході телефонних переговорів, і / або передачу її третім особам, які не мають безпосереднього відношення до виконання Замовлень, відповідно до чинного законодавства України.

 

ТЕРМІН ДІЇ ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

Ця Публічна оферта вступає в силу з моменту її акцепту Відвідувачем Сайту / Покупцем, і діє до моменту відкликання акцепту Публічної оферти.

 

ДОДАТКОВІ УМОВИ

Продавець має право переуступати або яким-небудь іншим способом передавати свої права та обов’язки, що випливають з його відносин з Покупцем, третім особам.

Інтернет-магазин і сервіси можуть бути тимчасово частково або повністю недоступні унаслідок проведення профілактичних або інших робіт або з будь-яких інших причин технічного характеру. Технічна служба Продавця має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи з попереднім повідомленням Покупців або без такого.

До відносин між Користувачем / Покупцем і Продавцем застосовуються положення законодавства України.

У разі виникнення питань і претензій з боку Користувача / Покупця він може звернутися до Продавця по телефону або іншим доступним способом. Всі спори сторони будуть намагатися вирішити шляхом переговорів, а у разі недосягнення угоди спір буде переданий на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.

Визнання судом недійсності будь-якого положення цієї Угоди не тягне за собою недійсність інших положень.

Close Кошик
Close Список бажань
Недавно переглянутий Close
Close

Close
Vivons
Категорії